Karolína Venkrbcová

Karolína

Karolína tančí od svých 6 let. Dlouho působila v souboru Pop Balet, kde tančila ve výběrové skupině. Absolvovala nespočet tanečních workshopů se zahraničními i českými lektory. Ve svým 13 letech získala stipendium za hip hop. Již několik let se věnuje výuce dětí, mládeže i dospělých. Kája, jak jí všichni říkají, je provozovatelkou a hlavní organizátorkou tanečních kurzů DanceIn.

Kurzy: MTV 1, MTV 2, MTV 3, MTV pro nejmenší

Kačka

Kačka

Kačka se již několik let věnuje výuce a choreografii MTV style a jazz dance, a to zejména dětí od 3 do 15 let. Od svých deseti let působila v tanečních souborech PopBalet, DanceModels a Evil Dancers a své taneční zkušenosti nasbírala např. účinkováním v muzikálu Pomáda a spoluprací s Lucií Vondráčkovou, Kamilou Nývltovou, Heidi Janků, Olgou Lounovou nebo Jimem Fergusonem z Hot Chocolate.

Kurzy: Kostelec n.Č. Lesy - MTV 1, MTV 2, MTV 3, MTV pro nejmenší

Kačka
...

Linda

Linda má bohaté taneční zkušenosti, které získávala již od svých 6 let, kdy začala navštěvovat taneční školu Pop Balet. V 17 letech začala předávát své znalosti a dovednosti novým generacím tanečníků. Linda nejenže působila na muzikálové scéně, byla součástí tanečních skupin, ale také se uplatnila jako houslistka a zpěvačka. Spolu se svým duem KristaLin, představila své umění na různých festivalech a akcích. Její výběrová taneční skupina vytvořila působivé taneční vystoupení jako doprovod k jejímu hudebnímu číslu. Taneční skupina byla také mimo jiné součástí doprovodného programu na USK Praha. Linda je především specialistkou na Street Jazz, taneční styl spojující energii ulice s elegantními prvky jazzového tance.

Kurzy: Jirny - MTV 1, MTV 2, MTV 3, MTV pro nejmenší

Kačka

Daniela

V roce 2016 úspěšně absolvovala kurz osobní fitness trenér. Specializuje se na funkční trénink s vlastní vahou, který uplatňuje v hodinách bodyformingu, kruhových tréninků a funkčních tréninků pro ženy. Před dvěma lety si rozšířila svou trenérskou činnost o taneční kreakce a lektoruje i hodiny fitdance.

Kurzy: bodyforming

Daniela